Wine Bar & Bistro Radomsko

Wine Bar & Bistro Radomsko

Wine Bar & Bistro

To miejsce, w którym łączymy znakomitą kuchnię ze świetnym klimatem, pełnym smaku winem i piwem. Najlepsze jedzenie z całego świata przygotowujemy zgodnie ze sztuką i zawsze nutką własnej inwencji, żeby było całkowicie niepowtarzalne.

Nasze Bistro i Bar Radomsko moglibyśmy reklamować jako punkt stworzony przez pasjonatów, ale umówmy się – robią tak wszystkie restauracje, więc podobnie jak w kuchni, tutaj też sobie banał odpuścimy. Jesteśmy przede wszystkim tymi osobami, dla których kuchnia to nie tylko danie, ale pewna opowiedziana każdym z nich historia. Bawimy się w przygotowywanie dań z całego świata – niektóre z nich znacie już z Polski, inne będą na pewno nowością, bo tak naprawdę lubimy o sobie myśleć trochę jak o kulinarnych obieżyświatach (a może obieżysmakach, sam wybierz).

Nasz bar kulinarnie zmienia Radomsko – to jeden z najciekawszych punktów na kulinarnej mapie miasta, a my bardzo się staramy, żeby nasza wiedza o łączeniu smaków zamieniała się w kolejne pyszne posiłki.

Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (2)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (1)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (3)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (4)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (5)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (7)

Nasze dania

Nasz restauracja buduje menu na bazie dań z całego świata. To głównie przepisy charakterystyczne dla różnych krajów, ale wszystkie dania przyrządzamy w niepowtarzalny i specyficzny dla nich sposób. Od placków węgierskich, po sushi, przygotowujemy coś dla osób mniej i bardziej doświadczonych kulinarnych podróżach.

Aktualne menu poznasz, jeśli wejdziesz na stronę albo skorzystasz z telefonu. Aktualizujemy je bowiem od czasu do czasu, żeby o każdej porze roku podawać to, co najlepsze i cały czas odkrywać przed tobą nowe miejsca na kulinarnej mapie świata. Są też oczywiście pozycje stałe, więc jeśli już coś sobie upatrzyłeś i ci się podobało, zapraszamy do złożenia zamówienia.

Zupy

Dania główne

Sushi

Przystawki

Napoje

Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (11)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (6)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (9)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (10)

Dlaczego my?

Zapraszamy do naszej restauracji przede wszystkim z przekonaniem, że dania, które nasze bistro i bar Radomsko przygotowuje, są pyszne. Poza tym każde danie możesz wzbogacić winem lub piwem, dzięki czemu posiłek będzie pełnym doznaniem. Jeśli chcesz zjeść świeżo, smacznie i naprawdę w fajnym klimacie – przyjdź do nas. Profesjonalna obsługa pomoże ci podjąć decyzję i co do dań, i co do pasujących do nich trunków. Jeśli chcesz, żeby posiłek był prawdziwą przyjemnością, to odkryjemy przed Tobą smaki i miejsca, w których stanie się to prawdą.

U nas zamówisz między innymi krewetki, kalmary, żabie udka, ale też nieco bardziej typowe dla naszego regionu dania: placki, podpłomyki, kilka wariacji na temat popularnych gnocchi i wiele innych propozycji, które będą się wydawały znajome. Zapewniamy jednak, że w każdej z nich jest coś nietypowego, wyjątkowego i godnego uwagi. Poza tym zapraszamy do nas, jeśli bar ma być dla Ciebie miejscem przyjemnego spędzania czasu. Do każdego dania dobierzemy odpowiednie wino lub piwo, ponieważ dbamy o to, żeby posiłek był skomponowaną całością, a nie tylko zestawem części.

Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (8)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (13)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (14)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (15)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (16)
Wine Bar Bistro Radomsko Mała Winnica fot (12)

Sklep z winami w Radomsku

Jeśli akurat nie jesteś głodny, odwiedź nasz sklep z winami. Adres? Oczywiście również Radomsko, ale zamówienia możesz złożyć przez stronę internetową. W ofercie wina z całego świata i na każdą okazję – wsparcie w doborze odpowiedniej butelki lub zestawu zawsze masz w pakiecie i jeśli nie wiesz, co wybrać, na pewno będziemy mogli Ci pomóc.

Strona tylko dla dorosłych

Strona

malawinnica_logo

jest przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich.
Czy masz skończone 18 lat?